Utställning

Utställningen vid Vattenstämman 2012 är en mötesplats för utställande företag, myndigheter, intresseorganisationer och konferensdeltagare.

På utställningen kan du lära mer om produkter och tjänster inom vatten-, miljö- och samhällsplanerar-Sverige och knyta nya kontakter för framtida samarbeten och affärer.

Utställningen hittar du i lokal M1, plan 4 – mellan Stora salen och matsalen – på Stockholm Waterfront Congress Centre.

Utställningen på Vattenstämman rymmer 52 monterplatser.

Pris

Företagsabonnent/medlem, Svenskt Vatten: 20 000 kronor
Kommersiell aktör, inte företagsabonnent/medlem hos Svenskt Vatten: 40 000 kronor
Myndighet, länsstyrelse, landsting, intresseorganisation: 10 000 kronor

Utställning och monterplats hanteras av Congrex.

Priserna anges i svenska kronor och exkluderar moms.

Boka monterplats

Vi fördelar de 52 monterplatserna enligt principen "först till kvarn". För att boka en monterplats fyll i beställningsformuläret och skicka till Congrex. 

Följande aktörer har bokat monterplats:

Beställ monterplats, formulär - Möjligt att anmäla sig efter den 20 mars, vi ändrar inom kort!

Beställ utrustning till montern, formulär Fr.o.m. den 4 maj måste du ha med eget material till dina montrar. Det går inte längre att beställa montermaterial och möbler från CityExpo.

Vad gäller för mig som utställare?

Karta över montrarna

Se skiss över Stockholm Waterfronts lokaler


Stäng

Vad är detta?

Här kan du enkelt tipsa andra om intressanta saker. DIGG är en sajt där du som inloggad användare kan tipsa och rösta på andras tips. Flest röster hamnar högst upp på sajtens förstasida. FACEBOOK är ett community där du kan dela innehållet med dina vänner. DEL.ICIO.US är en bokmärkessajt där du kan spara länkar som du sedan har tillgång till från vilken internetuppkopplad dator som helst.

Stäng

Tipsa en vän

Stäng

Kontakt